• Vizyonumuz

  Post
  Kaliteli AltlıkDuru Orman Ürünleri
  Post
  Özel ÜretimDuru Orman Ürünleri
  Post
  Zamanında TeslimatDuru Orman Ürünleri
 • Talasın Önemi

  Ölüm oranındaki en büyük etken kötü talaştır. Yeni gelen civcivlerini SUNTA ve MDF tozlarını yem zannedip yediklerinde sonuç; ya ölüm yada büyüdüğünde yemin ete dönüşmemesi ile sonuçlanır.Özel talaş üretim makinelerimiz ile çam ağacından talaş üretiyoruz. Standart talaş ve özel üretimler yapmaktayız. Sıfır tozlu talaş üretimimiz, fırınlanmış talaş, özel boyutlarda talaş üretimimiz mevcuttur.

  Talaşımızın içerisinde çivi vb. yabancı madde, ağaç veya metal kıymığı yoktur.

 • Tavuk Ciftlikleri

  Tavuk çiftlikleri; tavuk yeminin ete dönüşümünde en önemli unsur tavuklarınınız gırtlak yaralarıdır, en belirleyici etken ise talaş içerisindeki SUNTA ve MDF tozu dur. Ayrıca toplama talaşın nereden ve hangi zeminden toplandığı ile ilgilidir. Toplama talaşın toplandığı iş yerlerinde bulunan kimyasal tozlar, boyalar ve yapıştırıcılar zehirli ürünlerdir. Ayrıca toplanan talaşın bekleme süresi ve beklediği ortamdaki nem aşırı bakteri üretip renksiz yosunların üremesine sebep olur. Sizler için toplama talaşı en sağlıklı ortamlardan ve temiz bir şekilde temin etme gayretindeyiz.

 • Neden Duru Orman Ürünleri

  • * Ürünümüz, tavukçuluk sektöründe altlık olarak kullanılabilecek uygun parça büyüklüğünde , kuru ve kokusuzdur,
  • * Sıvı ile olası haşerelerden arındırılarak sterilize edilir,
  • * Talaşlar preslenerek 20 ve 30 kg.lık küpler halinde poşetlenerek müşteriye teslim edilir,
  • * Poşetlenme esnasında presleme makinesinin içindeki mıknatıslarla, talaşta bulunması ihtimal zımba teli gibi metal parçalar talaş içinden temizlenir,
  • * Presleme makinesi içinde bulunan ultraviyole ışıklarla, talaşa herhangi bir kimyasal madde karıştırılmaksızın, talaş dezenfekte edilir,
  • * Talaş içerisinde zımpara tozu, sunta tozu ve MDF tozu bulunmamaktadır.
Menu

HAKKIMIZDA

Duru Orman Ürünleri; tavukçuluk tesislerine, damızlık tavuk üretiminde altlık olarak kullanılmak üzere kaba talaş temin eden, 20 yıldır bu sektörde hizmet veren bir firmadır.

Kurulduğu günden itibaren hızlı bir gelişme gösteren Duru Orman Ürünleri, kalite ve müşteri memnuniyeti ilkesini benimsemiş ve kısa sürede müşterilerinin güvenini kazanarak, kendi sektöründe lider firmalar arasına girmiştir. Firmamız kalite ve müşteri memnuniyeti ilkesinden hareketle, hizmet, üretim ve yönetim alanında çağdaş bir yapıya kavuşmak ve bunun sürdürülebilir ve geliştirilebilir olması için gerekli teknoloji ve kaliteye uygun bir yapılanma oluşturmuş ve daha da iyisi için çalışmalarına devam etmektedir.

Kalite, müşteri memnuniyeti, deneyime sahip iyi bir ekiple zamanında iş teslimi firma referansımızdır.